SMÖRHUNDAR/SVANAR, 8 st, 1900-tal.

202694. SMÖRHUNDAR/SVANAR, 8 st, 1900-tal.

Metall. Längd 7 - 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Längd 7 - 7,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 969