BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj, Dux.

2024111. BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj, Dux.

Bok. Textilklädd. Märkt. Sitthöjd 37 cm.

Slitage, skador, hål, fläckar, delar saknas.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 2 790