JOAN JUNCOSA. En gammal man.

JOAN JUNCOSA. En gammal man.
2023822. JOAN JUNCOSA. En gammal man.

Olja på duk
Signerad och daterad 1893
56x41 cm.

Fodrad. Kromatiska förluster och reintegrationer. Ram i stuckat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1893
56x41 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 370