SAFTSET, 7 delar, glas, Frankrike. 1900-talets andra hälft.

202161. SAFTSET, 7 delar, glas, Frankrike. 1900-talets andra hälft.

Tillbringare + 6 glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbringare + 6 glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 990