Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mynt, Medaljer & Frimärken
SALUTKANON på LAVETT, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
202158. SALUTKANON på LAVETT, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
Längd ca. 55 cm.
Bruksslitage. Rost.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 55 cm.
Bruksslitage. Rost.
Gomér & Andersson Linköping
2 967