KAMIN, "Aladdin Blue Flame Heater", no 15, England, 1900-talets mitt.

202004. KAMIN, "Aladdin Blue Flame Heater", no 15, England, 1900-talets mitt.

Höjd 52 cm exklusive handtag.

Slitage, färgskrap, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm exklusive handtag.

Slitage, färgskrap, rost.

Antal besök: 4 192