201279. BESTICKSCHATULL, med BESTICK, 126 delar, nysilver, made in UK. 1900-tal.
Bestående av: 12 bordsskedar, 12 matskedar, 12 efterrättsgafflar, 12 bordsgafflar, 12 matgafflar, 12 bordsknivar, 12 matknivar, 12 fruknivar, 12 fruktgafflar, 12 kaffeskedar, smörkniv, ragusked, såssked, slev, upplägningssked samt gaffel.
Obetydligt slitage, schatull med lös listdel och fläckar.