ULF ERIKSSON. Vy, olja på duk, signerad.

2012186. ULF ERIKSSON. Vy, olja på duk, signerad.

33 x 24 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulf Eriksson (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulf Eriksson (Född 1942)

Antal besök: 435