OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på siden, Kina. 1900-talets början.

201217. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på siden, Kina. 1900-talets början.

Landskap. Mått 31 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Mått 31 x 25 cm.

Antal besök: 760