SLEVAR, 2 st, allmoge, 18/1900-tal.

2012098. SLEVAR, 2 st, allmoge, 18/1900-tal.

Ena med bomärke.
Längd ca 54ncm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ena med bomärke.
Längd ca 54ncm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 633