WALTER BOSSE. IGELKOTT ASKKOPP.

2011817. WALTER BOSSE. IGELKOTT ASKKOPP.

Äkta 6 bit igelkott Designad av Walter Bosse för Hertha baller. Österrike, 1950-tal, svärtad mässing. 12 x 8 x 7 cm. Inte märkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 130