SKOLKARTA, Palestina på jesu tid.. 1900-talets första hälft.

201064. SKOLKARTA, Palestina på jesu tid.. 1900-talets första hälft.

Bredd 200 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 200 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 317