Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
BYST, alabaster, "Dante". 1900-talets början.
200755. BYST, alabaster, "Dante". 1900-talets början.
Höjd 16 cm.
Bruksslitage, smuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm.
Bruksslitage, smuts.
Stadsauktion Sundsvall
991