UPPSTOPPAD FÅGEL, Lom, 1900-tal.

1999851. UPPSTOPPAD FÅGEL, Lom, 1900-tal.

Monterad på träplatta.
Längd 54, höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på träplatta.
Längd 54, höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 518