ULF TROTZIG. KOMPOSITION.

ULF TROTZIG. KOMPOSITION.
1999598. ULF TROTZIG. KOMPOSITION.

Färgetsning, signerad och numrerad 5/50. C:a 20 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 867