Medaljer bestående av: medalj i brons Göteborgs jubileumsutställning, 1923, signerad C. Milles på reversen,
plakett i silver på plastbotten; Centralförbundet för befälsutbildning, Direktör E Strömberg 1959, silverstämpel S&Co ( Metallfabriks AB CC Sporrong)
Samfundet För Nordiska Museets Främjande, medalj i silver, Elisabeth Strömberg Den 2 December 1950, Känn Dig Själf, (Nordiska Museets motto)
Längder ca 6-11 cm.
Bruksslitage, smuts.
Längder ca 6-11 cm.
Bruksslitage, smuts.