CHRISTEL COPP, färglitografi, "Skymningens öga", Nr 30/70, signerad.

199782. CHRISTEL COPP, färglitografi, "Skymningens öga", Nr 30/70, signerad.

Mått 36 x 35.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 36 x 35.

Antal besök: 1 971