TAKLAMPA ,Fagerhults .

1996009. TAKLAMPA ,Fagerhults .

1 ljuspunkter
0 ljusarmar
ca ø 18 cm, 25 cm hög
Total höjd ca 50 cm.

Bruksslitage. / Ej funktionstestad.
Repor ,märken ,smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ljuspunkter
0 ljusarmar
ca ø 18 cm, 25 cm hög
Total höjd ca 50 cm.

Repor ,märken ,smuts.

Antal besök: 355