RAKETLAMPA, teak, med skärm, 1950/60-tal.

199295. RAKETLAMPA, teak, med skärm, 1950/60-tal.

Höjd 153 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 153 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 8 143