MAGASIN, IMI Galil FFV 890. 1900-tal.

1992909. MAGASIN, IMI Galil FFV 890. 1900-tal.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 164