TIDNINGSSTÄLL, rotting, string, 1900-talets mitt.

1992443. TIDNINGSSTÄLL, rotting, string, 1900-talets mitt.

Längd 53, bredd 25, höjd ca 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 449