KARIN ANDERSSON. Olja på duk, signerad och daterad -77.

198972. KARIN ANDERSSON. Olja på duk, signerad och daterad -77.

Mått 48 x 36 cm.

Karin Andersson (1914–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 48 x 36 cm.

Karin Andersson (1914–2008)

Antal besök: 896