KANNOR, 2 st, glas, b.la. "Sial", Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

1987612. KANNOR, 2 st, glas, b.la. "Sial", Reijmyre, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 16,5-19,5 cm.

Ytslitage.

Höjd ca 16,5-19,5 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 253