SKÅLAR, 3 st, porslin, bl.a. Cheng hua, Kina, 1800-tal.

198659. SKÅLAR, 3 st, porslin, bl.a. Cheng hua, Kina, 1800-tal.

Dekor i undeglasyrblått.
Höjd 6 - 4,5 cm, diameter 11,5 -14,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i undeglasyrblått.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 170