LAMPHISS, bakelit, 1900-talets mitt.

1984270. LAMPHISS, bakelit, 1900-talets mitt.

Längd 30 - ca 140 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 - ca 140 cm.

Antal besök: 1 264