STOLAR, 3 st, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

198353. STOLAR, 3 st, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Vitmålad spjälad rygg samt ben. Teaksits.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 589