RING, med klocka, 18 k guld, ametist och pärlor, Regent.

1981618. RING, med klocka, 18 k guld, ametist och pärlor, Regent.

Storlek 18 mm i diameter.
Ur dolt under ametist.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Klor vid pärlor med smärre skador.

Storlek 18 mm i diameter.
Ur dolt under ametist.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 96

Andra intressanta föremål