PEDER DUKE. "Knapparna".

1979953. PEDER DUKE. "Knapparna".

Signerad och daterad Peder Duke 1994. Olja på duk, 78x89 cm. LITTERATUR: Peder Duke 1938-2003 "MITT HEMLIGA SPRÅK", Bokförlaget Atlantis, avbildad sid 43. Boken medföljer.

Peder Duke (1938–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Peder Duke (1938–2003)

Antal besök: 569