SKÅP, Boullé-stil, Frankrike 1800-tal.

197469. SKÅP, Boullé-stil, Frankrike 1800-tal.

Bronsbeslag, mässingsinlägg och sköldpaddsimitation. Marmorskiva. Längd 118, bredd 44,5, höjd 103 cm.

Slitage. Ställvis lös och böjd dekor. Dekorbortfall. Dörren aningen skev. List saknas för bakstycket.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 458