ROLAND SVENSSON. Litografi, signerad och daterad 43.

1973583. ROLAND SVENSSON. Litografi, signerad och daterad 43.

Bildyta ca 32x32 cm
Finns representerad i boken "Skärgård" sidan 16.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Bildyta ca 32x32 cm

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Antal besök: 107