CYKEL, "Bambino", Crescent, 1960-tal.

1973242. CYKEL, "Bambino", Crescent, 1960-tal.

Lackerad metall, längd ca 90 cm.

Slitage, skador, repor, märken. Sits med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 350