GOLVLAMPA, bambu/rotting, 1900-tal.

1972323. GOLVLAMPA, bambu/rotting, 1900-tal.

Höjd inkl. skärm ca. 155 cm.

Slitage. Skador. Ej funktionstestad.

Höjd inkl. skärm ca. 155 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Gallervägg
Antal besök: 118