OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, träsnitt på rispapper, Japan. 1800-tal.

197208. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 st, träsnitt på rispapper, Japan. 1800-tal.

Bladmått 20 x 14 cm. Rammått 47 x 33,5 cm.

Mindre märken och rivskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre märken och rivskador.

Antal besök: 789