VÄGGLAMPOR, 2 st, metall och glas, 1900-talets senare del.

1970448. VÄGGLAMPOR, 2 st, metall och glas, 1900-talets senare del.

höjd ca 98 cm, elektrifierade.

skada på belysning, sedvanligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 48

Andra intressanta föremål