VÄGGLAMPOR, 2 st, metall och glas, 1900-talets senare del.

1970448. VÄGGLAMPOR, 2 st, metall och glas, 1900-talets senare del.

höjd ca 98 cm, elektrifierade.

skada på belysning, sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 410