HYLLSYSTEM, 10 delar, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1950-tal.

196931. HYLLSYSTEM, 10 delar, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1950-tal.

Teak. Två skåpsektioner varav ett barskåp med nedfällbar klaff, vitrinskåp med skjutdörrar I glas, 3 hyllplan och en tidningshylla. Höjd väggstativ 176 cm. Bredd skåp 80, djup 37 cm.

OBS. Katalog & prislista från 1971 medföljer.

Bruksslitage, repor, märken, nagg samt spricka på spegel i barskåp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 273