STEKFAT samt 2 TALLRIKAR, porslin, Kina 1700-tal.

1968981. STEKFAT samt 2 TALLRIKAR, porslin, Kina 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått. Stekfat längd ca 35 cm. Tallrikar Ø ca 23 cm.

Lagningar, sprickor och nagg.

Lagningar, sprickor och nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
3Vitrin
Antal besök: 158