TVÄTTKORG med LOCK, rotting. 1900-talets första hälft.

196681. TVÄTTKORG med LOCK, rotting. 1900-talets första hälft.

Bredd 80, djup 54, höjd 63 cm.

Slitage, smärre defekter, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454