ZINKBALJOR, 5 st, 18/1900-tal.

196669. ZINKBALJOR, 5 st, 18/1900-tal.

Längd 36 - 80 cm. 2 mindre plåtformar medföljer, längd 25 cm.

Slitage, ärgning, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ärgning, rost.

Antal besök: 591