FÖRSTÄRKARE med HÖGTALARE, Music Man, 112 RP 100. 1970/80-tal.

196589. FÖRSTÄRKARE med HÖGTALARE, Music Man, 112 RP 100. 1970/80-tal.

100 watt. Med bärhandtag och hjul. Fodral. Längd 58, bredd 27, höjd 52.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 650