HANS WIGERT. "En varg till Kurt".

1965118. HANS WIGERT. "En varg till Kurt".

Signerad Hans Wigert. Färgetsning, 33x39 cm.

Hans Wigert (1932–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans Wigert (1932–2015)

Antal besök: 534