SERVETTER, 12 + 11 st och DUKAR, 2 st linnedamast, 1900-tal.

1964968. SERVETTER, 12 + 11 st och DUKAR, 2 st linnedamast, 1900-tal.

Duk 145 x 150 cm.
12 servetter, 49 x 49 cm.
Duk ca 245 x 175 cm.
11 servetter, 60 x 60 cm.

Bruksslitage. En duk (245 x 176 cm) med rostfläckar och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk 145 x 150 cm.
12 servetter, 49 x 49 cm.
Duk ca 245 x 175 cm.
11 servetter, 60 x 60 cm.

Antal besök: 553