SERVETTER, 12 + 11 st och DUKAR, 2 st linnedamast, 1900-tal.

1964968. SERVETTER, 12 + 11 st och DUKAR, 2 st linnedamast, 1900-tal.

Duk 145 x 150 cm.
12 servetter, 49 x 49 cm.
Duk ca 245 x 175 cm.
11 servetter, 60 x 60 cm.

Bruksslitage. En duk (245 x 176 cm) med rostfläckar och fläckar.

Duk 145 x 150 cm.
12 servetter, 49 x 49 cm.
Duk ca 245 x 175 cm.
11 servetter, 60 x 60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 78

Andra intressanta föremål