JOSEF SVANLUND. Akvarell. "Salustånd vid Peterskyrkan arkader" Signerad Josef Svanlund.

196386. JOSEF SVANLUND. Akvarell. "Salustånd vid Peterskyrkan arkader" Signerad Josef Svanlund.

36x40 cm.
Signerad Josef Svanlund Avg XXII
Atergo pålimmat gammalt bankstycke med texten Josef Svanlund. Rom. Salustånd vid Peterskyrkan arkader.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x40 cm.

Antal besök: 1 753