JAKTKNIV, Mora. 1900-talets sista del.

196090. JAKTKNIV, Mora. 1900-talets sista del.

Greppet i högglanspolerad- och ergonomiskt utformad ABS-plas. Slida i svart läder med Finska riksvapnet i relief. Bladet Stainless Mora, bladlängd 12,5 cm. Totallängd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 046