SEMIAKUSTISK GITARR, Greg Bennet Design, Samick.

1960306. SEMIAKUSTISK GITARR, Greg Bennet Design, Samick.

Modelnummer: D-2CE/BK. Ligger i svart hardcase.

Bruksslitage. Repor samt stötmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 547