MICKE BERGGREN. Ljusstakar, ett par, tenn, signerade.

1959445. MICKE BERGGREN. Ljusstakar, ett par, tenn, signerade.

Höjd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Höjd 24,5 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
5Vitrin
Antal besök: 277