Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
MICKE BERGGREN. Ljusstakar, ett par, tenn, signerade.
1959445. MICKE BERGGREN. Ljusstakar, ett par, tenn, signerade.
Höjd 24,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24,5 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
774