PALL, omkring 1900-talets mitt.

1957413. PALL, omkring 1900-talets mitt.

Betsad bok, delvis textilklädd, svärtade ben. Längd ca 60 cm, bredd 31 cm, höjd ca 39 - 44 cm.

Slitage och stötmärken. Limförstärkta ben. Fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 212