DAMEJEANNER, 2 st, glas, 18/1900-tal.

1956890. DAMEJEANNER, 2 st, glas, 18/1900-tal.

Höjd 42 cm.

En flaska med mynningsskador.

Höjd 42 cm.

En flaska med mynningsskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 190