BRICKBORD, rotting,1900-tal.

BRICKBORD, rotting,1900-tal.
1956057. BRICKBORD, rotting,1900-tal.

Två hyllplan varav det övre i form avtagbar bricka.
Höjd 70, diameter ca 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70, diameter ca 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 195