KUHKRI.

KUHKRI.
1955610. KUHKRI.

Totallängd med handtaget ca 105 cm, graverat blad, läderbalja.

Sprickor i handtaget, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
1955610. KUHKRI.

Antal besök: 777