SKRIVBORD, 1900-talets mitt, lådhurts med 4 lådor, ek samt benställning metall.

1955539. SKRIVBORD, 1900-talets mitt, lådhurts med 4 lådor, ek samt benställning metall.

mått höjd ca 71cm , 95x55 cm, samt utdragsskiva 46x55 cm.

märken, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

märken, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 487